Strona głównaWakacjeTravel senior - jak podróżować na emeryturze?

Travel senior - jak podróżować na emeryturze?

Dziś już 30 procent europejskiego rynku turystycznego należy do grupy 55+ . Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy dołączyli do grona amerykańskich, skandynawskich czy zachodnioeuropejskich wytrawnych podróżników. Oto praktyczny poradnik dla każdego dojrzałego obieżyświata.
Senior Travel dla każdego

©  Aleksandar Todorovic - Fotolia.com


Zanim zdecydujemy się czy i gdzie pojechać musimy zmierzyć się z odpowiedzią na podstawowe często najważniejsze, pytanie. Czy będzie nas stać na ? Odpowiedź brzmi „oczywiście”. Na odłożenie niezbędnej sumy mamy przecież cały rok, a jeśli dodatkowo poświecimy na poszukiwanie troszkę czasu i energii, może okazać się, że na dużo więcej niż zakładaliśmy. Wystarczy zrozumieć kilka prostych zasad, skorzystać z pomocy odpowiedzialnych doradców turystycznych, a świat stanie dla nas otworem.
 
Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • EWST.pl
  • eGospodarka.pl
  • Internetowe Stowarzyszenie Seniorów
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X