Strona głównaWakacjeKoleje regionalne: promocyjne ceny biletów na majówkę

Koleje regionalne: promocyjne ceny biletów na majówkę

Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują w czasie majowego weekendu podróże koleją. Przewoźnik kolei regionalnych przygotował majówkową promocję obowiązującą od 22 kwietnia aż do 7 maja. W jej ramach seniorzy mogą podróżować płacąc tylko 49 złotych za cały ten okres.
Koleje regionalne: promocyjne ceny biletów na majówkę [© PictureArt - Fotolia.com] Podróżni będą mogli skorzystać z oferty taryfowej przewoźnika przygotowanej z okazji majówki. Bilet kupiony w ramach oferty uprawnia do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju ogólnodostępnymi pociągami REGIO i interREGIO w okresie 27.04. 2018 r. (od godz. 18:00) - 7.05.2018 r. (do godz. 6:00). Osoby poniżej 26 roku życia i mające ponad 60 lat kupią bilet już za 49 zł, natomiast pozostałe – za 83 zł.

Bilety już ą dostępne w sprzedaży. Można je nabyć w kasach tradycyjnych, za pośrednictwem stron internetowych: polregio.pl, biletyregionalne.pl oraz e-podroznik.pl, w aplikacji SkyCash, iMKA i w ponad 800 punktach salonów prasowych sieci Kolporter.

Przewoźnik rozwija także swoje kanały sprzedaży. Na październik jest planowane wprowadzenie systemu sprzedaży biletów online. W sierpniu natomiast konduktorzy zostaną wyposażeni w terminale mobilne, dzięki czemu będzie można płacić za bilet kartą płatniczą na pokładzie pociągu.

Każdego dnia przewożą ponad 220 tys. pasażerów. W całym 2017 r. z usług przewoźnika skorzystało o 384 tys. osób więcej niż w roku poprzednim.

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Pola Nadziei
  • Kosciol.pl
  • eGospodarka.pl
  • Oferty pracy