Strona głównaWakacjeFreddie Mercury na samolotach norweskich linii

Freddie Mercury na samolotach norweskich linii

Firma Norwegian zamierza w wyjątkowy sposób uczcić pamięć Freddiego Mercury'ego. Na płetwach dwóch samolotów pojawi się wizerunek legendarnego wokalisty Queen.
Freddie Mercury na samolotach norweskich linii [fot. Norwegian] Grafika z rockmanem trafi na Boeinga 787 Dreamliner i na Boeinga 737-800. W ten sposób norweski przewoźnik uczci 71. urodziny wokalisty, które przypadają na 5 września. Pierwszy lot tak ozdobionym samolotem planowany jest na lato.

Jak wyjaśnił szef reklamy Norwegian, Thomas Ramdahl, to część akcji zdobywania klientów na rynku brytyjskim. Spodziewane są podobne akcje z wizerunkami innych wybitnych Brytyjczyków.

- zainspirował całe pokolenia fanów muzyki z całego świata - komentuje Ramdahl. - To zaszczyt mieć jednego z najwybitniejszych wokalistów na naszym samolocie.

Queen z Adamem Lambertem na wokalu wystąpią w Polsce 6 listopada w łódzkiej Atlas Arenie.

to legendarny zespół rockowy, mający na koncie ponadczasowe hity, jak "Bohemian Rhapsody", "We Are The Champions", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "A Kind Of Magic", "I Want It All" czy "Innuendo".

Freddie Mercury, uważany za jednego z najwybitniejszych rockowych wokalistów, zmarł 24 listopada 1991 roku w wyniku powikłań związanych z .

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Kobiety.net.pl
  • Kosciol.pl
  • Fundacja ITAKA - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych
  • Umierać po ludzku
  • Oferty pracy