Strona głównaWakacje6 najtańszych kierunków na długie weekendy 2017

6 najtańszych kierunków na długie weekendy 2017

Niektórzy jeszcze ciągle na majówce, a przed nami też długi weekend czerwcowy i sierpniowy. Chcąc spędzić jeden z nich za granicą najlepiej upolować ofertę last minute i wybrać jeden z tegorocznych najtańszych kierunków. Co ciekawe, nie jest to popularna dotychczas Grecja.
Urlop 16 czerwca daje nam czterodniowy wypoczynek od 15 do 18 czerwca. W sierpniu wystarczy wolny poniedziałek – 14 sierpnia, aby cieszyć się wolnym od 12 do 15 sierpnia. Dobierając wolne dni robocze w ciągu tygodnia, możemy wydłużyć długie weekendy nawet do 9 dni i zaplanować zagraniczny urlop.

Na rynku turystycznym każdy sezon jest inny. To, że dwa lata temu najtańsza była Grecja, nie oznacza, że tak jest w tym roku. Dlatego warto prześledzić najnowszy ranking cenowy Polskiego Związku Organizatorów Turystyki z przeciętnymi kosztami wyjazdów na 9 dni. Daje on pełną informację o trendach na zbliżający się sezon i wskazówki jakiej oferty możemy spodziewać się także w terminach obejmujących długie weekendy.

Które kierunki są najatrakcyjniejsze w zbliżającym się sezonie? Oto urlopowy top 6:

1. Chorwacja
© WitR - Fotolia.com
Najtańszym chętnie wybieranym w ostatnim tygodniu kierunkiem jest . Według raportu Polskiego Związku Organizatorów Turystyki Chorwacja znajduje się na 7 miejscu pod kątem popularności wśród Polaków. Koszt przeciętnej rezerwacji jest też najniższy i wynosi 1536 zł. Im bliżej lata tym ceny wyjazdów na Chorwację będą rosły. Z drugiej strony jest to jeden z kierunków, który często trafia do oferty last minute, gdzie ceny spadają o ok. 30 proc. Warto więc trzymać rękę na pulsie i śledzić wyjazdy obejmujące terminem zbliżające się weekendy.
 
Strony : 1 2 3 4 5 6

Zobacz także

 

 

Skomentuj artykuł:

Jesteś niezalogowany: zaloguj się / zarejestruj się

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Senior.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Komentarze niezgodne z prawem i Regulaminem serwisu będą usuwane.

Artykuły promowane

REKLAMA

Najnowsze w dziale

Polecane na Facebooku

Najnowsze na forum

Warto zobaczyć

  • Umierać po ludzku
  • Hospicja.pl
  • eGospodarka.pl
  • Uniwersytety Trzeciego Wieku
  • Oferty pracy

  X   Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych, marketingowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w Polityce Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane w pamięci Twojego urządzenia, możesz to zmienić za pomocą ustawień przeglądarki.   X